Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie materaca jednoosobowego z obu stron

Pranie materaca jednoosobowego z obu stron

90 

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 90 

Pranie materaca jednoosobowego.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje profesjonalne pranie materaców w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, które może być wykonane z jednej lub obu stron, w zależności od konstrukcji materaca. Niektóre materace posiadają tylko jedną stronę do prania, zwykle zrobioną z tańszej włókniny, która nie jest używana do spania. Podczas prania ekstrakcyjnego, nasza firma usuwa brud, kurz, roztocza i zarazki z materaca, dzięki czemu poprawia się jego higiena.

Większość plam usuwamy z materaca, ale niestety nie gwarantujemy, że każda plama zostanie usunięta. Niektóre plamy mogą uszkodzić pokrowiec i wchodzić do struktury nitek, co uniemożliwia ich całkowite usunięcie.

Po praniu materac będzie wilgotny przez około 10 godzin. Możliwy jest również zabieg przeciwalergiczny przy użyciu preparatu Alergoff, który zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego w materacu. Oferujemy konkurencyjne ceny i gwarantujemy profesjonalną obsługę, którą zapewnią nasi wykwalifikowani pracownicy.

Wykonanie profesjonalnego prania materaca jednoosobowego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Firma usługowa Biały Słoń to specjalista w dziedzinie profesjonalnego prania materaca jednoosobowych. Nasze usługi wykonują wykwalifikowani pracownicy, którzy mają bogate doświadczenie oraz wiedzę techniczną. Oferujemy usługi prania materaca jednoosobowego z wykorzystaniem najlepszych dostępnych środków czyszczących, zapewniając tym samym najwyższą jakość usługi.

Nasz zespół ekspertów dokładnie i starannie czyści materace jednoosobowe, zgodnie z zaleceniami producenta. Wykorzystujemy wyłącznie odpowiednie chemikalia oraz specjalistyczny sprzęt, aby zapewnić optymalną jakość czyszczenia. Pracownicy Białego Słonia dokładnie odkurzają materac, usuwając z niego piasek i kurz.

Następnie, nasza firma przystępuje do profesjonalnego prania materaca jednoosobowego, stosując najlepsze dostępne środki czyszczące. Pranie jest wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta, aby uniknąć uszkodzenia materaca.

Po ukończeniu procesu prania, specjaliści z Białego Słonia przystępują do usuwania bakterii oraz trudniejszych zabrudzeń przy pomocy czyszczenia parowego. Ta metoda zapewnia skuteczne usunięcie bakterii oraz trudnych zabrudzeń, co przyczynia się do utrzymania materaca jednoosobowego w czystości i zdrowiu.

W naszej ofercie znajdują się również usługi dezynfekcji materaca jednoosobowego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, które przyczyniają się do zapewnienia zdrowego i bezpiecznego środowiska. Korzystamy z najnowszych technologii w celu zapewnienia najwyższej jakości usługi dezynfekcji materaca jednoosobowego.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat obsłużyliśmy z powodzeniem ponad 8000 klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie miasta,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1156 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Pranie materaca jednoosobowego z obu stron
5.0 | 1156 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Gdańsku, Sopocie, Gdyni

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania