Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie materaca jednoosobowego z jednej strony

Pranie materaca jednoosobowego z jednej strony

45 

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 45 

Pranie materaca jednoosobowego.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje profesjonalne pranie materacy, zarówno z jednej, jak i z obu stron, w zależności od rodzaju materaca. W przypadku niektórych materacy, tylko jedna strona jest przeznaczona do prania, ponieważ druga strona wykonana jest z tańszej włókniny i nie jest używana do spania.

Dzięki wykorzystaniu metody ekstrakcyjnej, nasza usługa prania materacy pozwala na skuteczne usunięcie brudu, kurzu, roztoczy i zarazków, co wpływa pozytywnie na higienę użytkowania materaca. Większość plam jesteśmy w stanie usunąć, jednakże nie możemy zagwarantować, że każda plama zostanie usunięta. Niektóre plamy mogą uszkodzić pokrowiec, a także wnikać w strukturę nitek, co może skutkować niemożliwością ich usunięcia.

Po zakończeniu prania materac pozostaje wilgotny przez około 10 godzin. W ramach naszej oferty, proponujemy również wykonanie zabiegu przeciwalergicznego za pomocą preparatu Alergoff, który zmniejsza ilość roztocza kurzu domowego w materacu.

Nasza firma posiada wykwalifikowany zespół pracowników oraz stosuje najnowsze technologie i wysokiej jakości środki czyszczące, co gwarantuje, że otrzymują Państwo usługę na najwyższym poziomie.

Wykonanie profesjonalnego prania materaca jednoosobowego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Biały Słoń, specjalizującej się w profesjonalnym praniu materacy jednoosobowych. Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy potrafią dokładnie wykonać swoje obowiązki zgodnie z procedurami i technikami prania obowiązującymi w branży.

Pracownicy firmy Biały Słoń dbają o najwyższą jakość świadczonych usług i pomagają w doborze odpowiednich środków do prania materaca jednoosobowego. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, mogą mieć pewność, że ich materac zostanie dokładnie wyczyszczony, usunięte zostaną z niego wszelkie zabrudzenia i bakterie, a materac będzie czysty i zdrowy.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetowe, dlatego stosujemy odpowiednie środki ostrożności podczas prania materaca jednoosobowego. Nasi pracownicy przestrzegają wszystkich procedur bezpieczeństwa oraz stosują środki ochrony osobistej, aby zapewnić bezpieczeństwo naszych klientów.

Firma Biały Słoń oferuje szybką i profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy i zapewniają pełen zakres usług, w tym profesjonalne pranie materaca jednoosobowego. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór usług, aby nasi klienci mogli wybrać usługę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Podsumowując, firma Biały Słoń to profesjonalna firma, która oferuje pranie materaca jednoosobowego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Zapewniamy wysoką jakość usług, stosujemy odpowiednie środki ostrożności oraz oferujemy szybką i profesjonalną obsługę. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór usług, aby nasi klienci mogli wybrać usługę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat obsłużyliśmy z powodzeniem ponad 8000 klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie miasta,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1156 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Pranie materaca jednoosobowego z jednej strony
5.0 | 1156 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Gdańsku, Sopocie, Gdyni

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania