Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie materaca dwuosobowego z jednej strony

Pranie materaca dwuosobowego z jednej strony

90 

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 90 

Pranie materaca dwuosobowego.

Firma Biały Słoń oferuje profesjonalne usługi prania materaca dwuosobowego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, z możliwością realizacji już od jutra. Pranie materaca dwuosobowego może zostać wykonane z jednej lub z obu stron, a większość materacy jest używana tylko z jednej strony. Po praniu ekstrakcyjnym materac będzie wilgotny przez około 10 godzin, jednak nasza metoda prania gwarantuje skuteczne usunięcie brudu, kurzu, roztoczy oraz zarazków z powierzchni materaca. Należy jednak pamiętać, że niektóre plamy mogą okazać się trudne do usunięcia, ponieważ mogą uszkodzić pokrowiec materaca, a plamy z krwi są szczególnie uporczywe. Pod względem higieny, po naszym praniu materac będzie czysty. Zalecamy również przeprowadzenie prania pokrowca materaca raz na sześć miesięcy.

Po wykonaniu prania materaca, oferujemy również zabieg przeciwalergiczny preparatem Alergoff. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest zmniejszenie ilości roztocza kurzu domowego w materacu, co wpływa na poprawę jakości snu i zwiększa komfort użytkowania materaca.

Wykonanie profesjonalnego prania materaca dwuosobowego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje usługi profesjonalnego prania materaca dwuosobowego, realizowane przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zapewniają najwyższą jakość usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Wykorzystujemy hipoalergiczne środki czyszczące, które są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Nasza firma zapewnia skuteczne i dokładne pranie materaca, odkażając je i usuwając wszelkie zanieczyszczenia, w tym roztocza, kurze i bakterie. Dodatkowo oferujemy usługę dezynfekcji materaca, która zapewnia bezpieczeństwo przed chorobami przenoszonymi przez bakterie i wirusy.

Ceny naszych usług są atrakcyjne, a realizacja zamówień odbywa się szybko i sprawnie. Oferujemy również dostawę materaca bezpośrednio do klienta, co zdecydowanie ułatwia proces.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług profesjonalnego prania materaca dwuosobowego w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, które pozwolą Ci cieszyć się czystymi i zdrowymi materacami.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat obsłużyliśmy z powodzeniem ponad 8000 klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie miasta,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1156 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Pranie materaca dwuosobowego z jednej strony
5.0 | 1156 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Gdańsku, Sopocie, Gdyni

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania