Zamów nasze usługi

789 789 122

Pranie fotela dużego

Pranie fotela dużego

70 

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70 

Pranie tapicerki dużego fotela.

W większości mieszkań znajduje się wygodny fotel, który z powodu częstego użytkowania wymaga regularnego odświeżenia tapicerki. Zalecamy pranie foteli mniej więcej raz w roku. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i skutecznym środkom chemicznym jesteśmy w stanie uzyskać doskonały efekt prania. Niemniej jednak, nie możemy zagwarantować, że każda pojedyncza plama zniknie z tapicerki fotela. W przypadku tłustych plam oraz przetarć tapicerki, nie jesteśmy w stanie zagwarantować ich usunięcia. Jednakże, jesteśmy w stanie skutecznie usunąć brud, kurz, roztocza i alergeny. Czas schnięcia fotela po praniu wynosi przeciętnie 10 godzin. W przypadku niezadowolenia klienta z efektów prania, zwracamy nawet do 100% opłaty.

Wykonanie profesjonalnego prania tapicerki dużego fotela w Gdańsku, Sopocie i Gdyni fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Firma Biały Słoń specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu tapicerki, szczególnie dużych foteli. Pracownicy firmy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie w swojej dziedzinie, co zapewnia klientom najwyższy poziom usług. Przy wykonywaniu usługi prania tapicerki dużego fotela firma dokładnie dobiera środki czystości oraz uwzględnia wszystkie szczegóły, aby osiągnąć najlepszy efekt końcowy.

Firma Biały Słoń korzysta z najnowszych technik i narzędzi do czyszczenia tapicerki, co pozwala na uzyskanie najlepszych możliwych wyników. Pracownicy firmy są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, aby dokładnie wyczyścić każdy element tapicerki. Przed rozpoczęciem pracy, specjaliści firmy przeprowadzają wywiad z klientem, aby dokładnie zrozumieć jego potrzeby i wymagania.

Usługa prania tapicerki dużego fotela oferowana przez firmę Biały Słoń gwarantuje doskonałe rezultaty i zadowolenie klienta. Pracownicy firmy są w stanie dokładnie wyczyścić każdy element tapicerki, usuwając wszystkie zabrudzenia i nieczystości. Zastosowane środki czyszczące są skuteczne i bezpieczne dla tkanin, a techniki czyszczenia są dostosowane do rodzaju tapicerki, aby uzyskać najlepsze efekty.

Firma Biały Słoń oferuje profesjonalne usługi czyszczenia tapicerki dużych foteli w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że ich meble zostaną wyczyszczone w sposób skuteczny i bezpieczny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników firmy, klienci mogą być pewni najwyższej jakości usług i zadowolenia z efektów końcowych.

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat obsłużyliśmy z powodzeniem ponad 8000 klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie miasta,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1156 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Pranie fotela dużego
5.0 | 1156 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Gdańsku, Sopocie, Gdyni

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania